به حداکثر رساندن فضای ذخیره سازی کابینت آشپزخانه با قطعات و لوازم جانبی باید یک هدف اولیه برای طراحی آشپزخانه باشد. حفظ عملکرد در فضای آشپزی شما همه چیز در مورد دسترسی ، سهولت استفاده، و محدود کردن میزان نیاز به جابجایی است تا بتوانید بر روی مهمترین چیز تمرکز کنید: غذاهای خوشمزه و خوب.
لوازم جانبی کابینت آشپزخانه انواع مختلفی از اقلام انباری و سازمانی هستند که می توانند برای افزودن یا تغییر عملکرد کابینت، به کابینت اضافه شوند.
این می‌تواند شامل افزودن جداکننده‌ها به کشوها، قفسه‌ها برای افزایش مساحت فضای ذخیره‌سازی، استفاده از قفسه ‌ها برای کارآمدتر کردن فضای ذخیره‌سازی، افزودن کشوها برای سهولت دسترسی به اقلام و مجموعه‌ای از ابزارهای دیگر برای بهبود وضعیت کابینت موجود باشد.
هدف ما همیشه این است که زندگی شما را آسان تر و بسیار کاربردی تر کنیم.
ما می دانیم که هر فردی بر اساس نحوه استفاده از فضای خود نیازهای منحصر به فردی دارد، به همین دلیل است که لیست ما شامل گزینه هایی برای کابینت های دیواری، کابینت های کشویی، کابینت های پایه، کابینت های انباری، کابینت های باریک و موارد دیگر است!
می توانید مطمئن باشید که اگر با قسمت خاصی از آشپزخانه خود مشکل دارید – راه حلی وجود دارد که آن را برای شما بهتر کار کند.

WASTE CONTAINERS
سـطل زبــالــه

BLIND CORNER ACCESSORIES
مجیــک کـرنـــر و لمن کرنر

CABINET ACCESSORIES
اکسسوری کابینت زمینی

DRAWER ACCESSORIES
اکسسوری کشو

CLOSET ACCESSORIES
اکسسوری کمد

WALL ACCESSORIES
اکسسوری کابینت دیواری

فهرست